Попередження про припинення ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС»  обслуговування будинку та підземного паркінгу № 3
Попередження про припинення ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС»  обслуговування будинку та підземного паркінгу № 3

Шановні  власники квартир, нежитлових приміщень та машиномісць за адресою: вул. Саперне поле, буд. 3.

У зв’язку з прийняттям на загальних зборах ОСББ «Саперне поле 3» рішення з 01.02.2022 перейти до самостійного управління будинком шляхом самозабезпечення (протокол загальних зборів ОСББ «Саперне поле 3» від 20.11.2021) ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС» повідомляє Вас про дострокове припинення дії Договорів про надання послуг з утримання обслуговування та управління будинку, прибудинкової території, комунальних та додаткових послуг, а також Договорів про утримання (обслуговування) підземного паркінгу та машиномісць з 01.02.2022.

Остаточні нарахування плати за надані послуги будуть здійснені ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС» за січень 2022 року.

У зв’язку з цим, просимо власників квартир/нежитлових приміщень/машиномісць невідкладно сплатити поточні платежі та наявну заборгованість.

У разі несплати заборгованості ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС» буде змушено звернутися до суду за стягненням заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги та інщі послуги з урахуванням інфляційних збитків та 3% річних.

Даний лист-оголошення розміщено на інформаційних стендах у під’їздах будинку, та на офіційному веб-сайті https://novoservis.com ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС» у вільному доступі. Враховуючи вищевикладене,  ТОВ «КУЖЕ «НОВОСЕРВІС» вважає повідомленим кожного власниками квартир/нежитлових приміщень/машиномісць.